Zasílání

Kdy dostanu první balíček?

Na začátku následujícího měsíce. Předplatné odesíláme vždy v prvním týdnu v měsíci, doručení Českou poštou trvá 3 pracovní dny. Pokud potřebujete dostat balíček do přesného data, raději nám napište na meetea@meetea.cz anebo zavolejte na 603 213 875.

Jak své předplatné ukončím anebo znovu začnu?

Stačí se přihlásit ke svému účtu na adrese /cajove-predplatne... Předplatné pak můžete kdykoli zastavit anebo zase obnovit.

Můžu předplatné vyzkoušet?

Ano. Objednejte si jeden měsíc. Pokud nebudete spokojeni, můžete předplatné po doručení prvního balíčku zastavit. Pokud budete obzvláště nespokojeni, vrátíme Vám peníze i za první balíček.

Zasíláte do zahraničí.

Ano.

Předplatné jako dárek

Je možné objednat předplatné jako dárek?

Ano.

Jak probíhá objednávka předplatného jako dárku?

Po objednání dostanete mailem dárkový poukaz, který můžete vytisknout anebo poslat mailem obdarované(mu). Začátkem následujícího měsíce pak na uvedenou adresu obdarované(ho) přijde první balíček a vždy po měsíci další.

Čaje

Dozvím se předem, jaké čaje budou v balíčku?

Nedozvíte, ale zato se každý měsíc můžete těšit na překvapení.

Je možné vybrat, jaký druh čajů budu dostávat?

Není. Každý balíček je důkladně sestaven z různých druhů čaje tak, aby byl chuťově pestrý a ladil s aktuálním ročním obdobím a čerstvými sklizněmi. Možná objevíte nové druhy čaje anebo na některé změníte názor.

Bude možné čaje z předplatného koupit ve větším množství?

Jako předplatitel Meetea budete mít možnost koupit čaje se slevou 10%. Konkrétní nabídka bude součástí každého balíčku. Pokud budete mít objednané předplatné i na další měsíc, čaje dostanete v dalším balíčku a ušetříte na poštovném. Prostřednictvím předplatného se s Vámi chci podělit i o raritní čaje vyrobené, dovezené či archivované ve velmi malém množství. Některé z nich proto bude možné zakoupit jen v omezeném množství nebo vůbec.

Kolik čaje připravím z 15g čajových lístků?

Odhadem z 5g kvalitních čajových lístků připravíme 500 ml nápoje (plus mínus podle způsobu přípravy a druhu čaje). Vychutnání jednoho čaje z 5g lístků je pro mě osobně srovnatelný zážitek s lahví dobrého vína. S každým balíčkem Meetea Vás tedy čeká 9 lahodných čajových posezení. Anebo 22 velkých šálků. V případě firemního předplatného je to více než 3x tolik.

Jaká je kvalita čajů?

Ochutnejte a uvidíte – objednat je možné i jeden balíček na zkoušku. Cena předplatného je nastavena tak, abych měl volnou ruku ve výběru špičkových čajů, které sám piji a připravuji svým hostům. Vysoká kvalita, jasný původ, výjimečnost a rozmanitost čajů je hlavním záměrem Meetea.

Na jaké čaje se zaměřujete?

Dávám přednost specialitám vyrobeným v malém množství, pro které si sám jezdím přímo ke zdroji anebo je dováží jiní, malí, úzce specializovaní dovozci. Baví mě ručně dělané čaje, čaje z divokých keřů a starých stromů a hlavně čaje organicky pěstované.

Nenašli jste odpověď? Napište nám na meetea@meetea.cz anebo zavolejte přímo Tomášovi na 603 213 875.

Užívejte si ty nejlepší čaje se mnou

Objednat čajové předplatné

Tea subscription

Potěšíme Vás a nebo někoho dalšího?

Darovat předplatné Koupit předplatné

Další čajové projekty

Tomáš Rajnoch

O Meetea

Jmenuji se Tomáš Rajnoch a Meetea je jedno z mých dvou dětí. Tvoříme ho s kolegou Jakubem Seifem a dalšími přáteli, keramiky, pěstiteli a dovozci čaje, se kterými sdílíme vášeň pro čaj a čajovou kulturu. Značka Meetea znamená „me“ = osobní přístup, „meet“ = setkání a „tea“ = čaj. A protože rádi vybíráme to nejlepší, každý rok si dovázíme čaje a zkušenosti přímo od zdroje. Čaj je pro nás zážitek pro všechny smysly, u kterého nejraději relaxujeme a setkáváme se s blízkými i novými lidmy. Přidáte se?