Čajové předplatné

Každý měsíc zašlu nejzajímavější kousky ze svých cest světem čaje s čajovým měsíčníkem rovnou k Vám domů.

Tea subscription

Potěšíme Vás a nebo někoho dalšího?

Darovat předplatné Koupit předplatné
Tea subscription

Vyberu za Vás

Na jaře vybírám přímo u farmářů, jindy u malých dodavatelů, kteří dávají přednost kvalitě před kvantitou, stejně jako já. O vše se postarám a to nejlepší doručíme rovnou k Vám.

Tea subscription

Provedu Vás světem čaje

Každý měsíc Vás čeká chuťově pestré menu čerstvých sklizní i archivních čajů, které se právě hodí k vychutnávání.

Tea subscription

Pestrost a zážitek

V každém balíčku se dozvíte a ochutnáte něco nového. Během roku procestujeme celý čajový svět, „must taste“ místa a odrůdy, klasiky i rarity od farmářů, kteří se nebojí experimentovat.

Jak to funguje?

Co je v krabičce?

Tea subscription

Čerstvé a čisté čaje

3 čisté, pravé čaje, balené po 15g (cc 22 šálků). Tak akorát na měsíc, abyste si každý čaj několikrát vychutnali. A pokud se zamilujete, můžete si do dalšího balíčku přiobjednat větší množství za výhodnou klubovou cenu.

Tea subscription

Měsíčník s příběhy čajů

V každém balíčku najdete tištěný měsíčník s příběhy čajů. Dozvíte se o jejich původu, zpracování, historii a samozřejmě najdete návody na snadnou přípravu pro různé příležitosti - na dlouhé vychutnávání i rychlý šálek do práce. Měsíc po měsíci se zorientujete v celém světě čaje.

Časté dotazy

Testováno na lidech

„Děkuji za novou várku čajů. Jsem z předplatného nadšená - přesně tohle mi u čajování a způsobu čajové osvěty chybělo. Navíc ráda dostávám pravidelně "dárky" a překvapení, a když si můžu na mapě ukázat odkud ta která věc přicestovala, jsem přespokojená.”

Tomas Rajnoch

Jana Vébrová

zpěvačka

“Rádi bychom moc poděkovali za úžasné zážitky s čaji. Váš nápad s ochutnávkami je skvělý. Je to úžasný způsob, jak si rozšířit obzor v čajování. Také máme možnost ochutnat i kvalitnější čaje a pořádně si tzv. zamlsat:-)”

Tomas Rajnoch

Lukáš Moťka

muzikant

Čaje měsíce – Květen 2020

Cedrový High

Shanlinxi Qingxin 2018

Hřejivý vysokohorský polozelený čaj s jemnou, nasládlou chutí a vůní připomínající zralé ovoce, dřeva a pečení a svěží, minerální dochutí.

Shincha Soufu 2020

Tokunoshima Soufu Shincha 2020

Jarní, osvěžující zelený čaj s lehkou, kulatou chutí a vůní čerstvě posekané trávy, jasmínu či šeříku a dlouhou květovou dochutí.

Tři pohoří

Vietnam Gushu 2019

Starostromový zrající čaj s mohutnou, hlubokou, hořkosladkou chutí a vůní připomínající ovoce, dřeva a dlouhou, silnou dochutí i náladou.

Ukázat čaje z předchozích měsíců

Další čajové projekty

Tomáš Rajnoch

O Meetea

Jmenuji se Tomáš Rajnoch a Meetea je jedno z mých dvou dětí. Tvoříme ho s kolegou Jakubem Seifem a dalšími přáteli, keramiky, pěstiteli a dovozci čaje, se kterými sdílíme vášeň pro čaj a čajovou kulturu. Značka Meetea znamená „me“ = osobní přístup, „meet“ = setkání a „tea“ = čaj. A protože rádi vybíráme to nejlepší, každý rok si dovázíme čaje a zkušenosti přímo od zdroje. Čaj je pro nás zážitek pro všechny smysly, u kterého nejraději relaxujeme a setkáváme se s blízkými i novými lidmy. Přidáte se?