Květen 2020

Cedrový High

Cedrový High

Shanlinxi Qingxin 2018

Hřejivý vysokohorský polozelený čaj s jemnou, nasládlou chutí a vůní připomínající zralé ovoce, dřeva a pečení a svěží, minerální dochutí.

Shincha Soufu 2020

Shincha Soufu 2020

Tokunoshima Soufu Shincha 2020

Jarní, osvěžující zelený čaj s lehkou, kulatou chutí a vůní čerstvě posekané trávy, jasmínu či šeříku a dlouhou květovou dochutí.

Tři pohoří

Tři pohoří

Vietnam Gushu 2019

Starostromový zrající čaj s mohutnou, hlubokou, hořkosladkou chutí a vůní připomínající ovoce, dřeva a dlouhou, silnou dochutí i náladou.

Duben 2020

Awa Bancha

Awa Bancha

Tokushima Awa Bancha 2019

Jedinečný fermentovaný zelený čaj s konejšivou, nakyslou chutí a vůní připojímající zelená jablka a příjemnou, lehce kvašenou, osvěžující dochutí.

Darjeeling Liza Hill

Darjeeling Liza Hill

First Flush 2020

Svěží, lehký vysokohorský čaj s hebkou, sladkou chutí a vůní připomínající tropické ovoce, jarní květy a med a osvěžující, kořeněnou dochutí.

Old and Simple

Old and Simple

Vietnam Ha Giang Hong Tra 2019

Jednoduchý, vyrovnaný červený čaj ze starých divokých stromů s kulatou chutí a vůní připomínající lesy a ovoce a svěží dochutí.

Užívejte si ty nejlepší čaje se mnou

Objednat čajové předplatné

Tea subscription

Potěšíme Vás a nebo někoho dalšího?

Darovat předplatné Koupit předplatné

Březen 2020

Deep Mountain

Deep Mountain

Jing Gu Gushu 2019

Hluboký, mohutný zrající čaj s plnou, živočišnou, hořkosladkou chutí a vůní připomínající citrusy a dlouhou osvěžující dochutí.

Deep Forest

Deep Forest

Jing Gu Gushu 2019

Hluboký, klidný zrající čaj s jemnou, harmonickou, hořkosladkou chutí a vůní připomínající prales a dlouhou osvěžující dochutí.

Assam Rebo

Assam Rebo

Assam Rebo Koliapani 2019

Hřejivý červený čaj s čistou, nasládlou chutí a vůní připomínající jahody, lesní ovoce a čerstvé dřevo a svěží, minerální dochutí.

Únor 2020

Hakucha Minekaori

Hakucha Minekaori

Miyazaki Hakucha Minekaori 2019

Lehký, něžný bílý čaj s hebkou, sladkou chutí a vůní připomínající vanilku, květy a bylinky a dlouhou, hladivou dochutí.

Hojicha Kyo Bancha

Hojicha Kyo Bancha

Jednoduchý, každodenní zelený pražený čaj s lehkou, pečenou chutí a vůní připomínající karamel a dřeva a příjemnou hřejivou dochutí.

Nepal Golden Tips

Nepal Golden Tips

Nepal Sakhejung Gold AF 2019

Sladce medový červený čaj s bohatou chutí a vůní připomínající lesní ovoce, hořkou čokoládu a med a svěží, hřejivou dochutí.

Leden 2020

Darjeeling Jungpana

Darjeeling Jungpana

Muscatel Wonder AF 2019

Elegantní vysokohorský černý čaj s bohatou, hřejivou chutí a vůní připomínající med, dřeva, zralé ovoce a muskatel a svěží, sladkou dochutí.

Cihla

Cihla

1991 Anhua Fuzhuan

Svérázný archivní tmavý čaj s jednoduchou, sladkou chutí a vůní připomínající vlhké dřevo, koření a med a příjemnou, sladce hřejivou dochutí.

Red Jade

Red Jade

Mingjian Hong Yu 2019

Podmanivý, energický červený čaj s pronikavou, chutí a vůní připomínající exotické květy a ovoce a dlouhou sladkou dochutí.

Prosinec 2019

Osm nesmrtelných

Osm nesmrtelných

Mingjian Baxian 2019

Opojný, osvěžující polozelený čaj s výraznou sladkou chutí a vůní připomínající exotické květy a ovoce a dlouhou, příjemně nahořklou dochutí.

Heroine

Heroine

Menghai Shupu Fangcha 2016

Příjemný, jednoduchý archivní tmavý čaj s hutnou, zemitou chutí na každé ráno. Tradičně lisovaný do tvaru cihly a balený do bambusových listů stejně, jako se před lety pašoval heroin ze Xishuangbanny.

Hong Ku

Hong Ku

Baoshan Yesheng Hongcha 2019

Hluboký červený čaj ze starých stromů s živou, sladkou chutí a vůní připomínající lesní ovoce a čerstvé dřevo s dlouhou sladkokyselou dochutí.

Listopad 2019

Happy tea

Happy tea

Wuyi Banyan Bairuixiang 2018

Bohatý, elegantní polozelený čaj s líbeznou, sladce minerální chutí a vůní exotických květů a ovoce a dlouhou opojnou dochutí.

Vodní víla

Vodní víla

Wuyi Shuxian 2019

Jednoduchý, osvěžující polozelený čaj s živou, hebkou chutí a vůní připomínající dřevo a mech a sladkou, hřejivou dochutí.

Tradiční Lapsang

Tradiční Lapsang

Wuyi Chauntong Xiaozhong 2019

Hřejivý červený čaj s uzenou, téměř slanou chutí a vůní připomínající doutnající dřevo a jehličí a svěží sladkokyselou dochutí.

Říjen 2019

Koucha Koushun

Koucha Koushun

Nunosawa Koucha Koushun 2019

Hřejivý červený čaj s uzenou, téměř slanou chutí a vůní připomínající doutnající dřevo a jehličí a svěží sladkokyselou dochutí.

Jujube

Jujube

Fuding Lao Baicha 2008

Milý archivní bílý čaj s kulatou, sladkou chutí a vůní připomínající jujube, med a zralé ovoce a svěže bylinnou dochutí.

Bílá Pivoňka

Bílá Pivoňka

Fuding Bainudan 2019

Elegantní, něžný bílý čaj s hebkou, sladkou, bohatou chutí a vůní připomínající banány, mandle a sušené bylinky a dlouhou hladivou dochutí.

Září 2019

Bao Bao

Bao Bao

2019

Jednoduchý, osobitý červený čaj s lehkou, svěží chutí a vůní všeho z lesa a sladkou dochutí divokých čajových stromů.

Baozhong pana Yu

Baozhong pana Yu

2019

Líbezný, elegantní polozelený čaj se sladkou, krémovou chutí a vůní připomínající rozkvetlou letní louku a sladkou, travnatou dochutí.

Hokumei

Hokumei

Kamairicha 2019

Líbezný, osvěžující zelený čaj s hebkou, sladkou chutí a vůní připomínající smetanu a květy a dlouhou, svěže rozkvétající dochutí.

Srpen 2019

Darjeeling Seeyok

Darjeeling Seeyok

Musk Second Flush 2019

Muskatelový vysokohorský černý čaj s bohatou, elegantní chutí a vůní připomínající zralé ovoce, dřeva a květy a sladkou, svěží chladivou dochutí.

Cha Din

Cha Din

2019

Raritní zelený čaj mnoha tváří s hustou, bohatou, výraznou umami chutí a vůní připomínající trávu, ovoce a květy a osvěžující hořkosladkou dochutí.

Čtyři Stromy

Čtyři Stromy

2017

Lehký, meditativní zrající čaj s pomalou, nasládlou chutí a vůní připomínající jahodi či meruňky a líbeznou hořkosladkou dochutí.

Červenec 2019

Gruzie

Gruzie

White Forest 2019

Konejšivý, něžný bílý čaj s hebkou, sladkou, svěží chutí a vůní, připomínající luční květy, med a ovoce a dlouhou, příjemnou, bylinkovou dochutí.

Pathivara

Pathivara

Banana Gold SF 2019

Prosluněný červený čaj s plnou, hřejivou chutí a vůní ovoce připomínající meruňky, jahody a pomeranče a sladkou, minerální dochutí.

Žlutý Chameleon

Žlutý Chameleon

2018

Unikátní, divoký žlutý čaj se sladkou, typicky kyselkavou chutí a vůní, připomínající kopr, pryskyřici, lipový květ a bezinky.

Červen 2019

Darjeeling Avongrove

Darjeeling Avongrove

Imperial First Flush 2019

Vysokohorský zelený čaj s mohutnou svěžestí, jasnou, kořenitou chutí a vůní připomínající trávu, mátu, jasmín a chladivou ovocnou dochutí.

Ravangla Tribal Tea

Ravangla Tribal Tea

Ravangla Wild Tribal Tea 2018

Divoký červený čaj s rustikální, uzenou chutí a vůní připomínající pečené brambory v popelu, zralé ovoce , dřeva a příjemnou chladivou dochutí.

Sencha Saemidori

Sencha Saemidori

Kirishima Sencha Saemidori 2019

Čerstvý zelený čaj s hustou, svěží, masitou chutí a vůní připomínající trávu, hrášek a nezralé ovoce a hořkosladkou osvěžující duchutí.

Květen 2019

Dračí Studna 43

Dračí Studna 43

Xihu Meijiawu Longjing 43 Mingqian 2019

Osvěžující, sytý zelený čaj s bohatou, sladkou, plnou chutí a vůní trávy, květů, kaštanovou pečeností a příjemně chladivou hořkosladkou dochutí.

Horská dědina

Horská dědina

Handmade Baoshan Maocha 2019

Rustikální, svižný zelený čaj s živou, sladkou, minerální chutí a vůní připomínající jarní květy a zralé ovoce a osvěžující hořkosladkou dochutí.

Moming Butterhly

Moming Butterhly

Wuyi Yesheng Xiaozhong 2019

Svěží, divoký červený čaj s omamnou, sladkou chutí a vůní připomínající citrusy, orchideje a vonná dřeva a typickou, sladce chladivou dochutí.

Duben 2019

Nilgiri Kairbetta

Nilgiri Kairbetta

Nilgiri Kairbetta Special Frost Tea 2019

Svěží, lehký polozelený čaj s živou, sladkou chutí a vůní připomínající čerstvou trávu, květy a dřeva a s typicky nahořklou osvěžující dochutí.

Shupu 1990's

Shupu 1990's

1990's Shu Puer Fang Cha Taiwan Storage

Hluboký, léčivý archivní tmavý čaj s hebkou, zemitou, chutí a vůní připomínající moře, vlhké dřevo a svěží minerální dochutí.

Hočiminův Wulong

Hočiminův Wulong

Vietnam Da Lat Jinxuan Wulong 2016

Svébytný, lehký polozelený čaj s nečekanou, sladkou chutí a vůní připomínající trávu, květy, ovoce a pečenou kukuřici a příjemně nahořklou dochutí.

Březen 2019

Zimní Assam

Zimní Assam

Assam Luma Winter Special 2018

Jadrný, hřejivý červený čaj s plnou, sladkou chutí a vůní připomínající zralé ovoce, pomeranče, koření a dřeva a příjemně říznou, osvěžující dochutí.

Nepal White Forest

Nepal White Forest

Nepal Pathivara White Forest AF 2018

Jiskrný vysokohorský bílý čaj se sněhovou, pikantně sladkou, bohatou chutí a vůní připomínající trávu, luční kvítí a citrusy a osvěžující dochutí.

Darjeeling Rohini Jethi Kupi

Darjeeling Rohini Jethi Kupi

First Flush 2019

První jarní vysokohorský čaj s živou, zelenou chutí a vůní připomínající luční květy, byliny, trávu a dlouhou, jemně násládlou osvěžující dochutí.

Únor 2019

Jarní Gaba

Jarní Gaba

Qingjing Qingxin Gaba Wulong 2018

Konejšivý, líbivý polozelený čaj s krémovou, sladkou chutí a vůní květů, ovoce a jogurtu a dlouhou, bohatou, typicky nakyslou dochutí.

Nepal Red Moon

Nepal Red Moon

Nepal Pathivara Red Moon AF 2018

Živý, vydatný červený čaj se svižnou, hřejivou chutí a vůní připomínající pomeranče, zralé ovoce, pečení a dřeva a vysokohorskou, osvěžující dochutí

Yiwu Vintage 2006

Yiwu Vintage 2006

Yiwu Gushu 2006

Vyzrálý, hluboký zrající čaj s plnou, sladkou chutí a vůní dřev a zralého ovoce a dlouhou dochutí se silou staletých stromů.

Leden 2019

Medová vůně

Medová vůně

Qingjing Qingxin Mixiang Hongcha 2018

Elegantní, přítulný červený čaj s hebkou, sladkou chutí a vůní připomínající ovoce v kramelu a dlouhou, medovou, hladivou dochutí.

Sencha Iri Nori

Sencha Iri Nori

Kagoshima Sencha Iri Nori

Překvapivý zelený čaj míchaný s řasou nori s hustou, sladkoslanou umami chutí a vůní připomínající moře, vývar a trávu a hořce osvěžující dochutí.

Shaanxi Fucha

Shaanxi Fucha

2011 Shaanxi Jingwei Fuzhuan

Osobitý tmavý čaj s hustou, hebkou, sladkou chutí a vůní připomínající sušené meruňky a vlhké dřevo a dlouhou sladkce natrpklou dochutí.